Jsem sólistka

A proč zrovna slepice mají v norském Oslu sochu? Proč, proč, proč, pro slepičí kvoč! Určitě proto, že si to zaslouží. Stejně jako si každý zaslouží žít hravě a po svém.

Umění dělat věci sama podle sebe stojí u zrodu značky Solistka. Jsem to Já osobně, je to princip mé tvorby a sólového ducha mají i moje výrobky. Každý ušitý kus je jedinečný a má svůj vlastní potenciál. A jste to vy, kdo určí jejich budoucí osud!

Textilní objekty z modrotisku a lnu totiž nejsou jen nudné dekorace. Slepice Kropenatka a Šanelka rády cestují, Vy na nich zase můžete ležet, sedět nebo jezdit. Veselé & šťastné stromečky přežijí Vánoce a najednou je tady lesík nebo překážková dráha.

Udělejte z nich výstavku

Hrajte si s nimi

Darujte je těm, které máte rádi

Ať se na ně nepráší!

Žijte hravě.

O SOLISTCE

Kořením mojí tvorby je kreativita, vtip a řemeslo. Ingredience ladím, dokud nejsem s výsledkem spokojená. Není to rychlý proces. A tak je to v pořádku.

Součástí mého života je odjakživa tvořivost a rukodělná práce. Originalita a jedinečnost každého stromečku a slepice spočívá v promyšleném návrhu, nadčasovém materiálu a precizním řemeslném zpracování.

Vyprofilovaným sortimentem a individuálním zpracováním každé zakázky říkám NE nadprodukci zbytečných věcí.

K poctivé práci mě motivují i krásné přírodní materiály s „rodokmenem“. Modrotisk a len vznikají pod rukama lidí, kteří svou práci milují a ve svém oboru jsou mistry.

O modrotisku

Proces vzniku je magický. Plátno se noří do hluboké studny, jemně se promíchává barva. Látka postupně získává temně indigovou barvu.

Modrotisk na stromečky a Kropenatku pochází z poslední tradiční dílny na světě, kde se dodržuje původní postup ručního tisku dřevěnými formami a barvení indigem. Najdete ji za našimi humny v Olešnici.

Více na

www.modrotiskdanzinger.cz

O lnu

Zabydlel se v našich domovech. Sedí u stolu, pije kafíčko. Odolný, pevný, antialergenní. Čím déle se používá, tím je lepší.

Len je to, co dělá ze Šanelky luxusní polštář! Autorské textilie ze 100 % lnu navrhuje ve svém ateliéru Terej návrhářka Eva Jandíková.

Více na

www.terej.cz

O pozitivním vlivu

Textilní objekty značky solistka za sebou zanechávají ve světě pozitivní stopu: jsou vyrobeny lokálně z pečlivě vybraných českých materiálů, při jejich zpracování vzniká minimální odpad, procházejí pod rukama lidí, kteří svou práci milují.

O zakázkové tvorbě a dodání zboží

Objednáním a zaplacením startuje proces zpracování Vaší zakázky. O termínu dodání budete včas informováni.

Věnujte, prosím, pozornost následujícím informacím:

• Stromeček nebo slepice jsou v omezeném počtu skladem

Toto zboží může být odesláno ihned. Solistka má motto: „Kdo šije, dlouho žije“. Pracuji na svých výrobcích průběžně a několik kusů je vždy k mání.

• Vyrobit textilní objekt ručně chce svůj čas

Proto se může stát, že stromeček a slepice jsou zrovna v procesu výroby. Nezoufejte, že je nemůžete mít hned. Možná Vás potěší, že jsou ušity individuálně, přímo pro Vás. Řemeslo je krásné, ale také pracné. V případě individuální zakázky počítejte s dodací lhůtou 3 – 5 týdnů. Platí, že o termínu dodání budete dopředu a včas informování.

ZA VŠÍM STOJÍ

MgA. Radana Sikorová,

návrhářka & sólistka

Pište, prosím, na

jsem@solistka.cz