veselý & šťastný
Stromeček z modrotisku
2690 Kč - 1890 Kč

Originální dekorace nebo stylový dárek.

Vyladí atmosféru, ať jste kdekoliv. Šíří pozitivní energii, nikdy neopadá a neskončí u popelnic. Krásný materiál ho udrží nestárnoucí. Jako bonus „uzlík štěstí“ na každém stromečku zdarma.

Na výběr máte 3 velikosti stromečku a 2 vzory modrotisku.

  • popis
  • další informace

Stromeček můžete mít velký střední nebo malý. Nekonečný uzel na šňůrce je symbolem věčnosti, chrání před zlem a odráží klidnou harmonii modrotisku. Je vhodný i k zavěšení do prostoru.

Velikost L: 45 x 45 cm

Velikost M: 35 x 35 cm

Velikost S: 25 x 25 cm

Materiál a péče

Svrchní materiál: 100 % bavlněné plátno barvené indigem

Výplň: polyester

Uzlík: polyamid

Stromeček z modrotisku nevyžaduje péči a po použití ho nemusíte vyhazovat. Vyhněte se čištění skvrn bělidly, modrotisk je nestálobarevný. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu.

Primární funkcí stromečku je dekorace. Při prudším zacházení hrozí možnost poškození. Každý ručně vyrobený kus je originál, vzhled jednotlivých stromečků se může mírně lišit.

Modrotisk

Vzory mo1 a mo2 pochází z modrotiskové dílny v Olešnici, kde dodržují původní postup ruční výroby. Modrotisk je u Solistky vždy skladem.

Zakázková výroba

Na základě závazné objednávky je Vaše zakázka s radostí přijata a čeká. Po vyřízení nezbytných formalit týkajících se platby je nastartován proces zpracování.

Solistka má motto: „Kdo šije, dlouho žije“

Pracuji na svých výrobcích průběžně a několik kusů je vždy k mání. Toto zboží je Vám k dispozici a bude odesláno ihned. Může se ale stát, že stromeček a slepice jsou zrovna v procesu výroby. Řemeslo je radost, ale vyrobit textilní objekt ručně chce svůj čas.

Nezoufejte, že je nemůžete mít hned. Možná Vás potěší, že jsou ušity individuálně, přímo pro Vás. V tomto případě ale počítejte s dodací lhůtou 3-5 týdnů. Platí, že o termínu dodání budete dopředu a včas informováni.

související produkty
kropenatka
Slepice z modrotisku
1490 Kč
šanelka
Slepice ze lnu
1690 Kč
veselý & šťastný
mo1
Stromeček z modrotisku
2690 Kč - 1890 Kč